no-img
فروشگاه فایل رئال سل

سریع ترین روش افزایش عضو واقعی کانال تلگرام

فروشگاه فایل رئال سل
مطالب ویژه

ادامه مطلب

ZIP
سریع ترین روش افزایش عضو واقعی کانال تلگرام
zip
۲۹ شهریور ۱۳۹۵
25000 تومان
25000 تومان – خرید

سریع ترین روش افزایش عضو واقعی کانال تلگرام


 

سریع ترین روش افزایش عضو واقعی کانال تلگرام  

 

سریع ترین روش افزایش عضو واقعی کانال تلگرام

 امروز قصد معرفی راهکاری را داریم که به شما این امکان را میدهد که برای کانال های تلگرام خودتان ممبر های  ۱۰۰ درصد  ایرانی و فعال را دریافت کنید. پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا با این روش بیشتر آشنا شوید .

در این آموزش و برنامه های مرتبط با آن به شما روشی را یاد میدهیم که محدودیت تلگرام را دور بزنید و برای هر تعداد کانال که میخواهید ممبر سفارش دهید .

توجه داشته باشید که ممبر های عضو شده دراین روش حقیقی میباشند و برای اینکه ممبر ها در کانال شما بمانند همزمان باید برروی محتوای کانال کار کنید تا مطالب برای کابر جالب باشد و از کانال خارج نشود .

در اینجا روشی را به شما یاد میدهیم که بتوانید ممبر های واقعی به کانال خود اضافه کنید تا عدد ممبر های شما افزایش یابد و به همان نسبت ممبر های واقعی دیگر که وقتی وارد کانال شما می شوند با دیدن تعداد اعضای بالا , بیشتر مشتاق می شوند تا درکانال شما بمانند و این یعنی اینکه درامد شما به مرز تثبیت شدن نزدیک میشود .

در حقیقت در این روش به شما یاد می دهیم ممبر های حقیقی ایرانی به کانال خود و یا کانال های دیگران اضافه کنید , روزانه بین ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ ممبر ، بسته به فعالیت شما وارد کانال مورد نظر شما خواهد شد .

دقت داشته باشید که در سایت های دیگر و در خود کانال های تلگرام هر ۱۰۰۰ ممبر به قیمت ۶۵ هزار تومان و یا بیشتر خرید و فروش میشود .اگر اطلاع ندارید سری به کانال های خرید و فروش ممبر بزنید .

همچنین این برنامه در سایتهای دیگر با مبلغ ۴۰ هزارتومان فروخته میشه ولی اینجا میتونید با مبلغی خیلی پائین تر این محصول فوق العاده رو بدست بیاورید و استارت کارتون رو بزنید.

این روش ساده است و هر کسی که دسترسی به گوشی اندروید و یا کامپیوتر داشته باشد میتواند از آن استفاده کند .

بدون نیاز به روت بودن گوشی – بدون ریپورت شدن و بن شدن – ۱۰۰ درصد تست شده و تضمینی

قابلیت اجراء بر روی کامپیوتر


 

پس از پرداخت، لینک دانلود را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.موضوعات :
نرم افزار

مطالب مرتبط


    دیدگاه ها


    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *