no-img
فروشگاه فایل رئال سل

آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی در وردپرس

فروشگاه فایل رئال سل
مطالب ویژه

ادامه مطلب

PDF
آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی در وردپرس
pdf
۲۹ شهریور ۱۳۹۵
15000 تومان
15000 تومان – خرید

آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی در وردپرس


 

 آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی در وردپرس

 

آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی در وردپرس

مدتها پیش که در نئوترید مشغول کار با سایتهای کلیکی بودم و کل وقت و انرژی ام رو اختصاص داده بودم به تحقیق و معرفی این سایتها ، یکی از دوستانم به من مراجعه کرد و درخواست کرد که براش یه سایت فروشگاهی راه اندازی کنم و منم مقدمات کار رو براش اماده کردم و مطابث آموزشها جلو رفت و دیگه ازش خبری نداشتم .

 مدتها بعد بطور اتفاقی مطلع شدم که درامد ۸ میلیونی در ماه بدست آورده از طریق سایت فروشگاهی اش و این برام واقعا شوکه آور بود که من با روزانه شاید بالغ بر ۱۰ ساعت ۲۰ درصد این درآمد رو ندارم ولی ایشون با یه سایت فروشگاهی و چند مقاله و غیره به همچین درامدی رسیده و این بود که تصمیم گرفتم دنبال این بحث باشم و وقتی توانش رو دارم چرا سایت فروشگاهی ایجاد نکنم.

افراد زیادی از طریق همین فروشگاه های آنلاین اینترنتی به درامدهای بالایی رسیده اند و مسئله ای هستش که هر کس با استفاده از هوش و استعداد خودش میتونه بهش برسه

در این آموزش به صورتی تصویری تمام موارد لازم برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی و مدیریت اون رو توضیح داده ام تا هر کسی که علاه قمند بود بتونه براحتی فروشگاهش رو در وردپرس راه اندازی کنه و به کسب درامد بپردازه.

با توجه به گسترش چشمگیر فروشگاه های اینترنتی و استفاده اکثر افراد از ووکامرس آموزش حاضر با عنوان آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی در وردپرس برای شما آماده کرده ایم.

این آموزش به صورت آموزش گام به گام  و درقالب pdf است. همچنین در کنارا ین آموزش یک قالب فروشگاهی را هم به صورت رایگان تقدیم شما خواهیم نمود.

فرصت استثنایی برای یادگیری راه اندازی فروشگاه اینترنتی را از دست ندهید و مدیریت فروشگاه خود را کاملا در دست بگیرید و از حرفه ای بودن خود لذت ببرید!


پس از پرداخت، لینک دانلود را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.موضوعات :
وردپرس

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *